Zbulimi i Gazetarit: Dera e Zyrës Lul Bashës në PD …

Gazetari Ylli Dylgjeri mbas një investigimi të hollësishëm,zbulon se Dera e Zyrës së Lulzim Bashës është e blinduar me shumë dryne,biles Gazetari nga Miqt që ka brenda Partisë Demokratike arrinë të marri dhe një foto nga zyra e Bashës.në selinë e Partisë Demokratike ka ditë që Basha nuk po ndihet komod pasi vizitat e pa njoftuar të Berishës ja kanë prishur rehatin.

A mos vallë të gjitha këto dryne janë ato që Basha ka hequr nga Zyrat e kundërshtarëve të tij brenda Partisë Demokratike?

Postimi i plotë i Gazetarit:

Dera e zyrës Lul Bashës në PD

Foto e botuar për herë të parë.

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Paralajmërimi i Rremë/ Izraeli kryeson Simulimin e 10 vendeve për Sulmin e madh Kibernetik në Sistemin Financiar Global …
Next post “Mercenarët Kibernetikë” Spiunuan Përdoruesit e Facebook-ut …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura