Luçiano Bardhi: Shqiptarët Bojkotuan Masivisht …

Ne Shqiptarët vërtete jemi të varfër dhe të vjedhur,por jemi të zgjuar dhe ende dyshues..

Shqiptaret me intuiten e tyre dhe dyshimin/mosbesimin e shendetshem te bazuar ne traditen shekullore/mijeravjecare pas informimit te gjere bojkotuan (=refuzuan) ne mase ( 70-75%) vaksinat eksperimentale te Covid-19.
Kjo veti e tyre mund te jete nje nga arsyet e mbijeteses gjate gjithe koherave kur klasat drejtuese jane bere njish me fuqite apo perandorite drejtuese.

Po te marrim shifren e fundit zyrtare 35%, para 2 muajve ishte 34%, dhe kesaj ti zbresim ato fiktive 8-10% shkojme diku 22-25%.

Edhe shifrat e vaksinimit ne bote jane te fryra. Duhet ti zbrisni 10-50% sipas vendeve te ndryshme per te pasur nje shifer realiste.

Kjo beri qe qeveria, vegel e globalisteve, te rriste presionin indirekt dhe te vendoste vaksinimin obligator ne shkolla, universitete etj. Perpjekje ne pjesen derrmuese e deshtuar.
Edhe ata qe i bene per te ruajtur vendin e punes, jane penduar dhe kerkojne terapi detoksifikuese per to. Per fat te keq disa pesuan efekte kolaterale si bllokime,skuqje, paraliza etj deri ne humbje jete.

Shqiptaret e dijne tashme qe eshte arritur imuniteti natyror i tufes dhe ka mjaft terapi parandaluese dhe trajtuese dhe nuk ka nevoje per vaksina eksperimentale toksike.!

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post E vetmja gjë e Dobishme që Prodhoi Protesta e Sotmshme ishte kjo Foto.. e Jona!
Next post Gazeta Mjekësore më Prestigjioze në Botë Dënon Facebook-un për Kontrollin e Fakteve “Të Pasakta dhe të Papërgjegjshme”…
error: Ky publikimet jane te mbrojtura