Ekskluzive! Del Lista e Pagesave të Komunistëve të Qorrit nga 550-1000 Euro,si Specialista dhe Analista Organizimi …

Nga Avokati Altin Goxhaj (Levizja AntiSoros Për Shqipërinë)

QUIZ PËR STUDENTËT që habiten me këta të Lëvizjes së Qorrit në Universitet se pse janë pro vaksinimit me detyrim 😉

Shikojeni pak listën e pagesave të komunistëve që paguhen si specialist dhe analist organizimi (terma të denjë për KOMINTERNin dhe Rrjetin Soros) 😃 Gjeni kush i paguan me rroga nga 550 deri në 1000 Euro:

1. Soros 😀?

2. Veliaj 😀?

3. Rama 😀?

4. Marksi 😃?

5. Minatorët e Bulqizës 😀?

6. Proletariati Botëror 😃?

Ja kshu kshu dhe ju habiteni se kush i paguante për sulmet fizike ndaj aktivistëve të tjerë dhe këto prrallat me sulme ndaj Veliajt, domatet dhe vezët 🙂 Lojërat e Soros me diversantë 😉

Ide e bukur kjo me shpik kështu institutesh komuniste që të mos merret vesh nga hyjnë dhe dalin milionat e Sorosit…

Dhe të mendosh që këto janë vetëm rrogat e stafit, mendo kostot administrative, aktivitetet, dietat, materialet e propagandës, etj. sa miliona bëjnë çdo muaj.

Mendoni sa i kanë faturuar vezët apo domatet kur bëjnë thiatro opozitare për ti gjuajtur politikanëve 😃

Dhe si u thonin studentëve? Jemi vullnetarë 😃😃😃

Gjysma e tyre në këtë listë pagesash janë apo kanë qenë ende studentë kur paguheshin sa 2 fishi i shokëve të bankave që u thahej pështyma nëpër call centera, sepse komunistat e të gjithë vendeve të botës i bashkon parazitizmi dhe propaganda pro diktaturave të sponsorizuara nga miliarderët!!!

P.s. Këtë ma çoi një student kundër vaksinimit të detyruar që do vijë në Protestën e të Hënës 12:00 😉

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Çmenduria filloi: Suedia fut në lojë Mikroçipin që të Zbulojë nëse e ke Bërë apo jo Vaksinën …
Next post Lulzim Bashës i dhimbset fati i Shqiptarëve,ndërkohë Kunati i tij Erjon Isufi merr Paga mbi 29 Milionë lekë në muaj …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura