VIDEO/Dardania në Protestë Kundër Vaksinimit: Willkommen in Auschwitz 2 “ARBEIT MACHT FREI”

Dardania sot organizoi një Protestë kundër Vaksinimit me Detyrim përpara Ministrisë së Shëndetësisë duke përbuzur masat e Albin Sorosit i cili po i shërben me besnikëri Elitës Globale kundër qytetarëve të tij.

Mbas thirrjes të Aktivistit dhe Patrioti të mirënjohur në Dardani Arianit Sllamniku i cili shquhet për Protesta dhe kundërshtime Plandemisë,u organizua një Protestë Patriotike ku diskutantët folën për veprimet dhe vendimet e Qeverisë së Albin Sorosit në Dardani…

Patrioti Arianit Sllamniku në një status në facebook shkruante: Willkommen in Auschwitz 2
“ARBEIT MACHT FREI” … Protesta e sotme e cila u realizua në mënyrë të shkëlqyer.
I falenderoj të gjithë pjesëmarrësit por gjithashtu i falenderoj policët që ishin në ruajtjen e rendit, e që u sollën me të gjithë neve si vëllezër dhe motra.

Postimi i plotë:

Willkommen in Auschwitz 2
“ARBEIT MACHT FREI”

Protesta e sotme e cila u realizua në mënyrë të shkëlqyer.
I falenderoj të gjithë pjesëmarrësit por gjithashtu i falenderoj policët që ishin në ruajtjen e rendit, e që u sollën me të gjithë neve si vëllezër dhe motra.

Denime për maska?

Po nuk bohet fjalë more sepse ata realisht u solidarizuan me neve si me qenë pjesë e protestës.

Thjeshtë perfekte!

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post STORY/Tezat për Kryengritjen në Shqipërinë e Mesme …
Next post VIDEO/Veprim Fashistë,Gruaja sulmon Burrin në Avion sepse nuk po e mbante Maskën,pasi ai i thotë: “Ulu Karen!”
error: Ky publikimet jane te mbrojtura