VIDEO/Av. Altin Goxhaj: Diktatura e Green Passit e 4 Janarit na ofron një Kurë, që nuk Dihet se Çfarë pasojash ka – Kjo nuk një është Vaksinë, por një Terapi Gjenetike …

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj, i ftuar në emisionin Task Force të moderatores Sonila Meço tek Syri Tv, gjatë një përballje me Tritan Shehun dhe Erion Dasho disjutoi për Diktaturën e Green Passit që fillon në 4 Janar dhe që kërkon një Rezistencë Qytetare kundër Vaksinimit me detyrim! Avokati Goxhaj gjatë debatit theksoi se qeveria mund të vendosë vaksinimin e detyruar për të gjithë qytetarët ndaj Covid.

Gjithashtu Avokati Goxhaj thekson se kjo nuk është vaksinë, por terapi gjenetike. Ai shton se nuk kemi informacion të saktë se çfarë pasojash ka kjo “vaksinë”.

“Vaksinimi është një lojë. Çdokush që bën vaksinimin me detyrim, do të thotë se do bëhet me detyrim edhe vaksinimi ndaj Covid dhe tek fëmijët. Ka një plan vaksinimi kombëtar për të vaksinuar 99 përqind të popullsisë. Kjo nuk është vaksinë, por një kurë gjenetike.

Kjo se na thuhet se nëse e bën këtë “vaksinë”, duhet ta bësh sërish pas ca muajsh. Është një kurë e gjitha pra. Është kurë, që nuk dihet se çfarë pasojash ka. Çdokush që vaksinohet sot, i hap rrugë vaksinimit të fëmijëve, sepse nuk shkohet tek fëmijët pa vaksinuar të rriturit. Gjithë objektivi i pandemisë botërore është vaksinimi i fëmijëve dhe jo i joni”, deklaroi Goxhaj.

Tezat e Avokatit Altin Goxhaj janë 100 për qind të vërteta pasi dhe Bill Gates e ka pranuar se Vaksinat janë bërë për të ndryshuar vullnetin tonë.

Ndiqni videon e mëposhtme:

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Avokati Goxhaj: Prova Video e Turpshme që Vërteton si Gënjen Dobrushi i Soros për Hartën e Mbylljes së Gjykatave e Financuar nga Soros …
Next post Aktivisti Andrea Bregu: Nëse nuk vini në 3 Janar në Protestë,do instalohet Modeli Dragonian i Plandemisë në Shqipëri …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura