Av.Goxhaj: Hajdeni Nesër në 12:00 në Sheshin Nënë Tereza sa nuk i kanë nxjerrë Qentë Akoma..Sepse ende Shumica e Shqiptarëve nuk janë shpuar …

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj nëpërmjet faqes se tij në facebook ju bën thirrje përsëri Shqiptarëve duke marrë shkak dhe nga një video që qarkullon në rrjetin social Twitter nga Protesta në Amsterdam ku Policia lëshoi qentë kundër Protestuesve duke i masakruar ata sikur të ishin Kafshë dhe jo Njerëz.

Avokati me të drejtë fton shqiptarët që ti bashkohen protestës së datës 3 JANAR ORA 12:00 TEK SHESHI NËNË TEREZA ku jep dhe arsyet sepse duhet të Protestojmë nesër në 12:00 në Sheshin Nënë Tereza!!! Mos harro! Filloje këtë vit mbarë.. si ujk jo si dele! #NoGreenPass #JoVaksinim me detyrim #MbroJetën #Mbro fëmijën tënd! shkruan avokati.

Postimi i Plotë:

HAJDENI NESËR NË 12:00 NË SHESHIN NËNË TEREZA SA NUK I KANË NXJERRË QENTË AKOMA.. SEPSE ENDE SHUMICA E SHQIPTARËVE NUK JANË SHPUAR!!!

Nëse do ti lejoni t’ju shpojnë ose t’ju rrejë mëndja dhe do tja hudhni Qeveriut duke ble pasaporta vaksinash, kur të vijë koha e vaksinimit të fëmijëve (vjen direkt sa të përfundojë faza e vaksinimit tuaj) kur të dilni të protestoni për tëmbrojtur jetën e fëmijëve Tuaj, Ata do t’ju sulin qentë që t’ju shqyejnë!
Nëse doni të shpëtoni fëmijët dhe veten, #REZISTONI, hajdeni nesër, të Hënën 3 Janar 2022, në Ora 12:00 në Sheshin “Nënë Tereza” që ti ndalojmë tani sa kemi avantazh!

P.s. Të gjithë ju që ju rre mendja se do bleni edhe dozat e treta, të katërta, të shtata, ju kujtojmë se plani i Qeverisë e përfshin edhe blerjen tuaj (ata marrin një pjesë të madhe të fitimit) por ata ju kanë ngritur kurthin dhe nesër pranë vaksinatorëve do të gjeni policë dhe fuksa që do jenë aty për tua nxjerrë huq blerjen!

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Viti i ri 2022 do na Pasqyrojë 2021-shin Nëse Njerëzit janë të Bindur tek Tirania Jo-Shkencore e Elitave …
Next post VIDEO/Fed po Përgatitet që të Rrëzojë Sistemet Globale të Financave për të Zbatuar Rivendosjen e Madhe …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura