VIDEO/Avokati Altin Goxhaj Jep një Mesazh për të gjithë Covidiotët..


Sic dihet nga të gjithë Rilindja Sorosiane në datën 4 Janar 2022 futi në fuqi vaksinimin me detyrim për administratën dhe të Bizneset ku duhet të pajisjen me Green Pass të gjithë shqiptarët.Avokati i mirënjohur Goxhaj një nga Patriotët më trima që ka Shqipëria në datën 3 Janar organizoi një Protestë kundër këtij Urdhëri të Komitetit të Rilindjes të cilët duan të arrijnë me çdo kusht vaksinimin e të rriturve dhe në fund të shkojnë tek fëmijët.

Avokati Goxhaj ka kundërshtuar dhe kundërshton me forcë Plandeminë dhe planet e George Soros ndaj Shqiptarëve,në një status në faqen e tij facebook Avokati shkruan se: kjo nuk është për të mbrojtur shëndetin tuaj por për të ndërtuar një Diktaturë Globale ku ata që kundërshtojnë paqësisht do të mbyllen në gulage dhe kampe përqëndrimi? Avokati shkrimin e ka shoqëruar me një video për t’ju treguar të gjithë covidiotëve mbi dhunën Policore që ndodhi në Amsterdam ku duket qartë se sa të interesuar janë qeveritarët për shëndetin tuaj.

Postimi i Plotë:

Një mesazh për të gjithë covidiotët: Nuk e kuptoni që asgjë që po ndodh nuk është për të mbrojtur shëndetin tuaj por për të ndërtuar një Diktaturë Globale ku ata që kundërshtojnë paqësisht do të mbyllen në gulage dhe kampe përqëndrimi?

Dhe kjo bëhet për të mirën e njerëzimit?

A nuk mësuat nga librat dhe mësimi i Historisë në shkollë, filmat dhe dokumentarët e Historisë, që diktaturat instalohen duke masakruar dhe represuar njerëzit e lirë pastaj shtypin me dhunë dhe vrasje të nënshtruarit indiferentë apo mbështetës të instalimit diktatorial?

Po o covidiotë po, vazhdoni besoni “Shkencën” e tyre!!! Vazhdohuni shpohuni me nga 10 doza deri sa të përfundoni pacientë të rregullt të tyre derisa tju japin 2 metra kub dhe…

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Avokati Altin Goxhaj: Nëse deri në datën 8 Janar nuk Ngrihet në Selinë e PD-së Flamuri i Ri i PD-së,duhet të Dorëzojnë Mandatin e Dhënë në 11 Dhjetor!
Next post Ibsen Elezi: Demokratë 8 Janari është Festë, jo Protestë !
error: Ky publikimet jane te mbrojtura