Videomesazhi i Aktivistit Sllamniku: Albin Kurti përballë Deep State!

Patrioti dhe Aktivisti i mirënjohur në trojet e Dardanisë Arianit Sllamniku në një videomesazh në rrjetin social facebook ju flet ndjekësve të tij për zhvillimet që kanë ndodhur për trojet shqiptare duke e trajtuar si një temë interesante ku e analizon me shumë saktësi ngjarjen në lidhje me marrëveshjen Serbi-Kosovë e monitoruar nga ish-Presidentit Trump dhe e drejtuar nga ish- Emisari Special në Dardani Grenell.

Patrioti i Dardanisë Arianit Sllamniku në videomesazhin e tij në facebook flet për një korporatë që është e ngritur nga Deep State ku ndër të tjera përmend dhe disa emra që drejtojnë qeveritë nëpër botë.

Në faqen e tij Zyrtare në facebook Patrioti Arianit Sllamniku ka lajmëruar ndjekësit e tij me një status të shkurtër:

Miq, kam pritur edhe potezin e fundit të qeverisë Kurti për t’a nisur shpjegimin e narrativës së plotë të asaj se ç’ka po ndodhë në Kosovë e që ka lidhje me shkatërrimin e Deep State!

Sonte jemi bashkë LIVE këtu në Grup dhe vetëm për grupin nga profili Bella Bella në ora 22.17! shkruan në faqen etij në facebook.

Ndiqni më poshtë Videomesazhin:

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Sali Berisha: Nesër do të jetë një Protestë e fuqishme Paqësore – Dyert e hekurta të PD-së do të Hapen me pajisje të Posaçme …
Next post Plani Djallëzor i Lulzim Bashës: Mbush Sheshin përpara Selisë së Partisë Demokratike me Makina për të penguar Protestuesit …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura