LULU: Ironizon Gazetari Sokol Terihati …

Kur u hap fushata elektorale

Televizionet po transmetonin në kohë reale një kandidate të nderuar të PS-së .

Unë e dua shumë .

Në gjysmën tjetër të ekranit , ishte Luli .

Audienca katastrofë , për Lulu .

Në profilin e një mikut tim në fb , po e masakronin këtë kandidaten e PS-së .

Unë nuk bëj pothuajse asnjëherë komente në faqet e të tjerëve .
E bëra në këtë rast .

Thashë vetëm këtë fakt ,asnjë koment më shumë .

E bëra për të parë reagimet .

Meqënese kush është Lulu , e dija dhe e kam thënë në qindra shkrime .

8 vite me rradhë , si askush tjetër .

Nejse .

Rreth 600 komente .

Më masakruan mua !

Nuk lanë llaf pa thënë .

Unë me lot .

PZ .

Tani , këta lulzimthat ,

po t’ua lëvdosh Lulu .

Të bojnë bllok direkt !

E popull , popull .

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Mos ja fut Shpatullat Barrës që se mban-Lepujt nuk Mund të drejtojnë Ushtri Luanësh …
Next post Kujtesë NR 2 Pse Dështoi 8 Janari dhe 30 Ditët e G29!
error: Ky publikimet jane te mbrojtura