VIDEO/Patrioti Arianit Sllamniku: Llapçini i Sorosit Kërkon të na shuaj Ëndrrën tonë Shekullore …

Aktivisti dhe Patrioti nga Dardania Arianit Sllamniku i nxitur nga deklarata e Ministrit të Shëndetësisë në lidhje me ndalimin e çdo Qytetari të Republikës së Shqipërisë që të hyj në Dardani pa pasur çertifikatën e Vaksimimit ,ka bërë një postim në faqen e tij në facebook ku ka transmetuar dhe një video të cilën e ironizon me titullin: Selam për Llapçinin e Sorosit!

Në videon e postuar nga Patrioti Sllamniku jepet një deklaratë për shtyp nga Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi që thotë se të gjithë personat që hyjnë në Republikën e (Kosovës) DARDANI duhet të posedojnë çertifikatën e vaksinimit të plotë,kur personi vazhdon Latifi është i vaksinuar vetëm me një dozë,krahas saj do të kërkohet testi RCPSR negativë ose dëshmia që ka kaluar Covid-19.

Patrioti Sllamniku i Revoltuar i drejtohet Ministrit të Shëndetësisë, Rifat Latifi: Kush je ti, dhe prej ka dole ti me na e shu kët Ëndërr mijëra vjeçare,mos ti zotrote se Çizmet të cilat i ke vesh prej nga ke ardhë,k’tu në vendin tonë mund me t’vra thekson Patrioti Sllamniku në videon e postuar.

Ndiqni videon:

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Deklarata e Kokalarit: Gjithnjë do jem në Krahë të Berishës – Lufta për Pluralizmin Shqiptar vazhdon, dhe është një Luftë që do ta fitojmë …
Next post Pushteti dhe Jetëgjatësia e Ramës duke Përdorur Metoda Komuniste, me Mbështetjen e Sorosit …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura