Aktori: Ja ku e keni Enver Hoxhën. Lironi Shpinë se do e Prishim …

Aktori i mirënjohur i skenës shqiptare dhe një nga Patriotët e vërtetë që ishte gati të sakrifikonte dhe jetën për të mbrojtur shtëpinë e tij Teatrin Kombëtar,ka bërë një status në rrjetin social facebook, ku ju bën thirrje ndjeksëve të tij si dhe gjithë Shqiptarëve për tragjedinë e madhe që po i pret sot.

Aktori Liçaj duke u nisur nga ngjarja që ndodhi nga terrorri policor mbi banorët e Bregut të Lumit që mbrojnë banesat e tyre shkruan: Ja ku e keni Enver Hoxhën. Lironi shpinë se do e prishim.
Si Enveri! Rama-Veliaj,Hoxhistët e sotëm!
E paralajmëroi A.M.T që në 2018…kur i trokiti teatrit,do ju vi të gjithëve te dera…shumë persona se besuan,madhe pati dhe që qeshën.

Postimi i plotë i Aktorit Neritan Liçaj:


Ja ku e keni Enver Hoxhën.
Lironi shpinë se do e prishim.
Si Enveri!
Rama-Veliaj,Hoxhistët e sotëm!
E paralajmëroi A.M.T që në 2018…kur i trokiti teatrit,do ju vi të gjithëve te dera…shumë persona se besuan,madhe pati dhe që qeshën.
Ja ku po ndodh.
Shqiptar,nëse vazhdoni me llogjikën”po së erdhi te dera mua nami le të bëhet”,nuk vazhdohet.
Jemi në diktaturë dhe më keq do bëhet.
Për sa kohe sosros ka trekëndëshin e bermudës,Rama-Basha-Veliaj në politikë,kështu do të vazhdojë.

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Story: Okultizmi si Vizion Alternativ Shpjegon Gjuhën Simbolike të Përkrenares …
Next post Avokati: Kafsha me Uniformë,Pasi e Arreston ,i fut dhe një Pederast në Fund – Shpresoj të ankohen këta të LGBT-së për Gjuhë Urrejtje …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura