Avokati: Kafsha me Uniformë,Pasi e Arreston ,i fut dhe një Pederast në Fund – Shpresoj të ankohen këta të LGBT-së për Gjuhë Urrejtje …

Dita e sotme ka filluar me përplasje në kryeqytet ku Kryebashkiaku Erjon Veliaj me Paramilitarët që mbajnë uniformën e Policisë së shtetit ushtruan dhunë mbi qytetarët dhe duke ju shembur e disa ndërtesa në zonën e “5 Majit”.

Në një video të postuar në faqen e tij në facebook Avokati Redon Meksi i revoltuar nga veprimet e kundra ligjshme të “Policisë” ka ironizuar ndërhyrjen e dhunshme të një Punonjësi të Policisë i cili gjatë ndalimit të qytetarit i cili mundohet të ruaj pronën e tij,ku pasi e qëllojnë në Makinën e Policisë e fyejnë më fjalët pederast.

Avokati Redon Meksi shkruan se: Shpresoj te ankohen keta te LGBT per gjuhe urrejtje (se vetem ketyre i ecen llafi ne qeveri dhe tek nderkombetaret) ndaj kesaj kafshe me uniforme me yll qe pasi i shemb shtepine , pasi e arreston , i fut dhe nje pederast ne fund…

Postimi i plotë:

Shpresoj te ankohen keta te LGBT per gjuhe urrejtje (se vetem ketyre i ecen llafi ne qeveri dhe tek nderkombetaret) ndaj kesaj kafshe me uniforme me yll qe pasi i shemb shtepine , pasi e arreston , i fut dhe nje pederast ne fund. Keshtu eshte kur opozita e rithemeluar apo e parithemeluar ska ndermend te bej opozite.

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Aktori: Ja ku e keni Enver Hoxhën. Lironi Shpinë se do e Prishim …
Next post Me një Shtet Mafioz nuk mund ti Zgjidhës Kurrë Hallet e tua o Popull përveçse …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura