Zonja Kim na kthen në Drejtësinë Komuniste?!

Nga:Ylli Dylgjeri –

Yuri Kim, deklaroi se nuk do të dërgohen në gjyq provat që kanë për Sali Berishën!

Uaaaauuu!

Si ndodh një gjë e tillë?

Imagjinoni një gjyq ne SHBA ku prokurori i thotë gjyqtarit
se i pandehuri është kriminel, duhet dënuar, por Unë nuk mund ti bëj publike provat se nuk më lejohet! Madje as në seancë me dyer te mbyllura!

Ne kemi pasur këtu drejtësine komuniste zonja Kim!

Mos na keshilloni te kthehemi prap ne ate sistem kur denoheshe pa prova apo me prova të sajuara!
Madje edhe ne komunizem, denimi me prova te sajuara do te cilesohej Skandal dhe superskandal nese denimi do te behej pa prova!

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Zaçe Islami: Nga kush Pret RINIA Shqiptare të Çlirohet prej Anakondës Komuniste? Nga ne 75 – 85 Vjeçarët?
Next post Nuremberg 2: Publikon Emrat e 16-të Personave të Akuzuar për Gjenocid?
error: Ky publikimet jane te mbrojtura