Aktivisti dhe Patrioti Sllamniku: Kanë filluar të Lajmërohen Zërat e Arsyes!

Aktivisti dhe Patrioti i Dardanisë Arianit Sllamniku njofton ndjekësit e tij në rrjetet sociale për pospasojat e vaksnimit: Kanë filluar të lajmërohen zërat e arsyes! Kjo vajzë duhet të mbahet në mend si personi i parë shqiptar që doli hapur se ka pësuar dëmtime nga vakzina.

Postimi i Denoncueses:

Miq të dashur. Pas disa problemeve shendetsore prej që e bera vaksinen e 3-te. Moderna mbas disa analizave rezultoj që kam perikarderguss.
Me një efuzion perikardial, shumë lëngje grumbullohet midis membranës së zemrës dhe perikardit brenda një kohe shumë të shkurtër. Shumë njerëz gjithashtu i referohen kësaj sëmundje si rrjedhje perikardiale, sepse zgavra e prekur e perikardit ndodhet pikërisht pranë perikardit.
Ju lutem ndegjoheni trupin tuaj dhe mos ignoroni symptome!!

Linku i facebook i Herolinda Avdili Rexhepi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3055460748036363&id=100007174032445

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Ibsen Elezi: Doktor, unë Mendoj se Dje nuk të “Mundën” dot, por Munde Veten …
Next post Analiza: Lënia e një Sistemi të Vjetëruar pas …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura