VIDEO/Anti-Konspiracionisti Alfred Cako shokon Shikuesit me Deklaratat e tij në Televizion …

Si çdo të diel në emisionin rrethi katror të realizuar nga një media shqiptare,anti-konspiracionisti Alfred Cako ka shokuar shikuesit me vërtetësinë e disa parashikimeve të bërë kohë më parë në lidhje me plandeminë si dhe me luftën që pritet të ndodhë midis Rusisë dhe Ukrahinës.

Për më shumë detaje ndiqni videot e mëposhtme të marrë nga kanali ynë në Rumble https://rumble.com/c/c-445114

Rumble — Deklaratë e fortë e Alfred Cakos: Kurti ose ēshtë “Budalla” ose “Maskara” në lidhje me trajtimin e Plandemisë,ça do të thotë kjo …
Rumble — Alfred Cako: Kjo luftë është midis Rusëve dhe Bankierëve,kush e organizon këtë luftë….
Rumble — Alfred Cako: Sorosi kërkon që të kapi Federatën e Futbollit sepse aty pastrohet para e madhe.

Videon e plotë e keni këtu:

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Analiza: Vota e Lirë dhe Faqja Jonë e Zezë …
Next post Reuters hedh në erë Mediat me një Raport të ri mbi Ivermectin …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura