Gazetari: Se si më Vjen!

Nga Sokol Terihati –

Meqenese jemi tek kjo afera e shekullit !

Vite me pare ,kisha nje mik te vyer !

Shkencetar i vertete !

Me mbiemrin Shahu !

Kishte gati projektin gjerman , supermodern.

Per sistemimin e mbetjeve .

Ne Tirane dhe gjithe Shqiperine .

Projekt ,i pergatitur dhe financuar nga vete gjermanet .

Asnje dollaro nga shteti shqiptar .

Ja çoi kryeministrit !

Nuk u aprovua .

Sepse nuk vidhej dot asnje dollaro .

Kryeminister ishte z Meta !

Kur degjoj Moniken tani , pas kaq vitesh …

Sesi me vjen !
/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Lajm Bombë: Miliarda Mushkonja të Modifikuara Gjenetikisht do të Lëshohen në Natyrë
Next post VIDEO/Tucker Carlson: Është koha për të Thirrur Amendamentin e 25-të Përpara se Joe Biden të ndezë Luftën e Tretë Botërore …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura