Raporti i DASH “Rrëzoi” Qeverinë/ Rama humb Qetësinë dhe sulmon SHBA: Dokument Copy-Paste …

Kryeministri Edi Rama duket se ka humbur qetësinë pas publikimit të raportit të DASH për Shqipërinë, ku theksonte se korrupsioni në vend është i shtrirë në të gjitha nivelet qeverisëse.

Kreu i qeverisë ka sulmuar Departamentin Amerikan të Shtetit duke thënë se nuk ka asnjë arritje në atë raport por është copy-paste nga ai i vitit të shkuar.

“Paska plasur peshku për një raport vjetor të DASH se Amerika na paska thënë më në fund ato që opozitërat paskan thënë që në fillim! Kush e lexon çdo vit këtë raport e di që është aq shumë copy-paste i vitit më parë sa nuk figurojnë as arritjet që DASH i ka thënë vetë gjatë vitit.”-shkruan Rama në Twitter.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Informatori Maxey: Shumë shpejt do të Publikohen 450 Gigabajt Materialet e fshira nga Laptopi i Hunter Biden …
Next post Fakt: “Disney është Demon” – Pedofilët e Disney-t dhe “Mbështetja e Grooming” janë Sulme të Drejtpërdrejta kundër fëmijëve (VIDEO)…
error: Ky publikimet jane te mbrojtura