VIDEO/Pse Gates tha se “Taksat e Karbonit do të Përdoren për të Nxitur Kërkesën?”

Yuval Noah Harari është këshilltari kryesor i Klaus Schwab.

Schwab është themeluesi i Forumit Ekonomik Botëror. Ata zbatuan Rivendosjen e Madhe dhe Youval vlerësohet nga njerëz si Klaus Schwab, Barack Obama, Mark Zuckerberg dhe Bill Gates.

Çfarë po ndodh me botën?

Të gjithë po luftojnë për pushtet!

Bill Gates, Klaus Schwab, Obama, Biden, e shumë të tjerë janë ata që dëmtojnë amerikanët me lakminë e tyre!

Shikoni videon më poshtë dhe dëgjoni zhvillimet më të fundit:

https://rumble.com/embed/vz5drn/?pub=bbbxs

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Peter Doocy i Fox sfidon Jen Psaki: Përse në Shtëpin e Bardhë na lejohet pa Maska,ndërkohë në Avion na kërkoni Vendosjen e Maskës …
Next post VIDEO/Elon Musk po Krijon Implante për të Lidhur Trurin e Njerëzve me një Smartphone!
error: Ky publikimet jane te mbrojtura