Avokati: Dritan Abazoviç që ju Gëzoi pa masë, paska qenë “mik i Alex Sorosit” dhe që ti bashkohet Ballkanit të hapur …

Nga Avokati Altin Goxhaj –

Në faqen Lëvizja AntiSoros për Shqipërinë avokati Altin Goxhaj ka zbuluar se kryeministri shqiptar i Malit të zi Dritan Abazoviç paska qenë “mik i Alex Sorosit” përpara se të bëhej Kryeministër.
Avokati Goxhaj në faqen Lëvizja AntiSoros për Shqipërinë zbulon se Alex Soros i ka kërkuar kryeministrit shqiptar të Malit të Zi Dritan Abazoviç që ti bashkohet Ballkanit të hapur.

Për më shumë lexoni postimin e plotë:

ALEX SOROS DEKONSPIRON DRITAN ABAZOVIÇIN, KRYEMINISTRIN SHQIPTAR TË MALIT TË ZI:

“MIKU (KLYSHI) IM QË PARA SE TË BËHEJ KRYEMINISTËR”!

E morët vesh pse Mali i Zi do i bashkohet Ballkanit të Hapur të Sorosit dhe hegjemonisë serbe?

Sepse ky shqiptari juaj që ju ka gëzuar pa masë për emërimin e tij si Kryeministër i Malit, Dritan Abazoviç paska qenë “mik i Alex Sorosit” para se të bëhej Kryeministër.

Ndaj e votuan edhe serbët e Malit të Zi që Serbia të dominojë gjithë Ballkanin pa pengesa!

P.s. E kuptuat tani pse unë nuk u entuziazmova si shumë të tjerë, përkundrazi! Thjesht më duheshin provat tua paraqisja se s’do më besonit!

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Berisha: Rama po Amniston Mafien e Pronave duke zgjedhur Drejtësinë Suigeneris për Shqiptarët dhe kjo është një histori turpi …
Next post Ish-kryeministri: Arben Ahmetaj, i njohur me Nofkën Tigri i Korrupsionit, vendimarrësi kryesor i kompanisë 4iG …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura