Akuzë e fortë e gazetarit: Olsi Rama i përfshirë në call center të mashtrimit financiar?!

Nga Basir Çollaku –

Olsi Rama i përfshirë në call center të mashtrimit financiar?!
Ka afro dy vite qe media investigative evropiane ne shkrimin e 23 gazetareve, ku ne Shqiperi ishte kolegia Lindita Çela thuhej hapur implikimi Olsi Rames dhe ortakeve te tij.

Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Prej asaj kohe dhe me sot ato qendra demek biznesi, mashtrimi jane ne mes te Tiranes.
Dhe qarkullojne milina dollare.

Lexoni nje tjeter artikull lidhur me shkrimin:

Po ajo video me shefin ukrainas dhe me vellain ne krye te festes, duke pergezuar tejkalimin e planit, qe Tirana ishte qendra me fitimprurese, nuk e paskan pare autoritetet!?!
As Ard Veliu
As Gledis Nano
As Tonin Vocaj
Asnje dtejtor tjeter nuk do i preke dot.
Sepse ata e dine
Olsi Rama eshte vellai i Edi Rames
Madje Edi Rama KM, e di hollesisht çfare ndodh me miliona dollare, vetem 200 meter larg zyres se tij…

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Papa urdhëron transferimin e aseteve të Vatikanit – Banka e Vatikanit i mbledh …
Next post Fakt/ Olsi Rama në skemën e mashtrimit me Call Center, përmendet dhe Olta Xhaçka …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura