Ironizon Gazetari: Çfarë kërkon gruaja e Ramës në sallën e OKB-së?

Gazetari Hysni Gurra ka publikuar një foto të gruas së Edi Ramës, Lindra Rama në krah të Olta Xhaçkës, në sallën e mbledhjeve të OKB-së.

Gurra shkruan, se çfarë kërkon gruaja e kryeministrit në OKB dhe kush ja paguar asaj biletën që të bredhë nëpër Nju Jork?

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

‘Ministrja e Punëve Botnore të Shqipërisë dhe… kjo tjetra, e shoqja e kryeministrit.

Çdo e shoqja e kryeministrit të Shqipërisë në OKB? Po ulur ngjitur me ministren?

Kush ia ka paguar biletën për të bredh në Nju Jork këtyre familjarisht?

Ne e dimë që jemi republikë parlamentare dhe e shoqja e kryeministrit, përveçse e shoqja e tij nuk ka asnjë funksion tjetër në republikë!

A mos vallë jemi mbretëri ne, dhe kur lëviz mbreti lëviz me gjithë shpurën e tij nëpër dynja???’, shkruan Hysni Gurra në Facebook.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Zëri ynë është Fuqia jonë e Madhe! Zëri ynë është Zëri të vërtetës!
Next post Misioni kryesor i George Soros është Rënia e Amerikës …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura