Zëri ynë është Fuqia jonë e Madhe! Zëri ynë është Zëri të vërtetës!

Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per te sjelle ndryshimin.
Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per ti thene ndal krimit ,korrupsionit ,vjedhjeve dhe padrejtesive.
Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per ti thene ndal emoragjise kombetare.
Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per ti thene ndal pandershkueshmerise, mungeses dhe zbatimit te ligjit ndaj kujdo nga maja e piramides se shtetit deri ne qytetarin e thjeshte dhe pa perkrahje.

Zeri yne eshte fuqia jone e madhe, per ti thene ndal mediave dhe gazetareve te perdorur dhe te korruptuar.

Zeri yne eshte fuqi jone e madhe per vendosjen e dinjitetit njerezor.

Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per instalimin e Demokracise se Vertete, Lirise se Vertete, Pluralizmit te Vertete politik, Sistemin e Vlerave te larta morale dhe qytetare.

Zeri yne eshte fuqia jone e madhe per instalimin e shtetit te se drejtes dhe modern.
Shqiptaret kane gati nje shekull qe kane kaluar dhe vazhdojne edhe sot ta kalone pjesen e tyre te jetes ne heshteje dhe ne durimtare pafund. Zeri i tyre nuk degjohet, sa qe heshtja e tyre i ktheu ne zoter politikanet dhe shtetaret e korruptuar .

Shqiptaret heshten sepse nuk i dhane leje vetvetes qe te hapen ,te cojne zerin e tyre tek mosperfillja, indiferenca dhe shurdheria e rregjimeve te korruptuara dhe vrastare.
Sot ka ardhur koha qe zeri yne, zeri i qytetareve te degjohet, rregjimet vrastare kane nevoje te degjojne zerin tone, hallet tona ,dertet tona ,kenget tona ,historite tona dhe le ti degjojne mire ato.

Ka ardhur koha qe ne te gjithe se bashku te bashkojme zerin tone te fuqishem ndaj te gjithe padrejtesive qe na jane bere dhe te vihen perpara drejtesise te gjithe politikanet dhe pushtetaret e korruptuar.
Pushtetare degjoni zerin e shqiptareve qe duan liri ,qe duan demokraci, qe duan dinjitet, qe duan siguri, qe duan shprese, qe duan te ardhmen e femijeve te tyre.
Mjaft me, me shurdherine tuaj pafund !
Zeri yne duhet te degjohet 🇦🇱

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Fakte: Të gjithë Agjentët dhe Korporatat e Mbretëreshës janë ata që kontrollojnë botën …
Next post Ironizon Gazetari: Çfarë kërkon gruaja e Ramës në sallën e OKB-së?
error: Ky publikimet jane te mbrojtura