Dialog me Hakerat dhe Kakerat …

Nga Ylli Dylgjeri –

Ja dhe nje sekret: Specialiste te AKSH-it
kane arritur te hyne ne komunikim me hakerat iranian, rus, shqiptar, etj.
Jane hakera te rinj, pale e trete qe kane mundur te zbardhin komunikimin mes tyre:
“Ne kemi hapur dyer te reja. Sistemi eshte bere si shtepia e urithit vrima, vrima”- krenohet L.V
“Ne te rinjte quhemi Kakera, ose analiste rrjeti”… Gojet e Kakerave te trete thone se po behet pazar i madh me adresat ne rrjet.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Po vazhdoj keshtu, edhe shitja e te dhenave do jepet me PPP.
Ja nje dialog i kapur.
AKSH: Ckemi si u gdhite?
Spo ju ndjejme fare kur
hyni e kur dilni te Ne…?
Kakeret: Po, brenda jemi, nuk na ndjeni? Pritni dhe pak sa tju prishim…sistemin.
Ne ju themi jeni shtatezene dhe ne muajin e 16-te, e Ju na thoni:
Jo, jemi te virgjer!!!
Ju duhet ndonje lajm tua japim per shitje?
AKSH: Po jepini!
Kakerat: Po Ju japim nje Emer Ministri. A. Ah. Eshte kapur ne nje apartament me nje femer. Bente shume zhurme ne seks. Komshijte u terbuan. I zoti qe e kish dhene me qera u njoftua. Erdhi nje vrap, me cels ne dore, e hap deren po cte degjoj, e cte shihte! Nuk therriste femra po therriste A-ja…i kerkonte kestin e rradhes se Inceneratorve…
Kakerat thane se ne kemi vite ne rrjet. Ne kemi kohe qe vjelim te dhena. Por ne nuk i japim ato qe na duhen. Ne japim vetem plehrat. Ne financohemi nga Lideri global i Kakerave. Lenda e pare eshte e shtrenjte. Kush paguan do ta marre. Ne sapo kemi filluar…te flasim: E-maili i fundit ishte ftesa e LSI per ne Kongresin e Partive te Majta. Ate e shkruajti vete KryeKakeri yne. Prisni, Ne sapo kemi filluar punen. Do te shperthejme si ujrat e zeza.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Si i mohonte Ambasadori amerikan përfshirjen e tij nga financimet e Soros në Shqipëri …
Next post Krimea rikthen trafikun në kontinent …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura