Ironia: Qytetari model vaksinohet 4 herë,vendos maskën dhe dërgon armë në Ukrainë për paqe …

Në një status në rrjetet sociale Ergin Zaloshnja ironizon qytetarin model i cili sipas Zaloshnjes vaksinohet 4 herë,vendos maskën,si dhe dërgon armë në Ukrainë për paqen duke urryer Putin dhe dashuruar Biden shkruan Zaloshnja.

Postimi i plotë:

Qytetari model vaksinohet 4 herë, vesh maskë ffp2, dërgon armë në Ukrainë për paqe, urren Putinin, dashuron Bidenin, paguan fatura të çmendura që lufta të përfundojë, thërret babin dhe mamin prindi 1 dhe prindi 2, ha insekte, bën dush me një person të dytë për të kursyer ujë, gatuan makarona pa ndezur sobën dhe nget një skuter me kokën plot budallallëqe.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Dhe ne mund të vazhdojmë pafundësisht.

Përfundimisht “gjithçka do të shkojë mirë” u kthye në “të gjitha shkuan në ferr”

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Zyrtare: Dy të vrarë dhe 12 të plagosur në rajonin e Belgorodit nga bombardimet nga forcat ukrainase …
Next post Lëvizja AntiSoros Për Shqipërinë: Ja pse e duan pa dallim të gjithë Qytetarët e Tiranës kaq shumë Ilir Alimehmeti!
error: Ky publikimet jane te mbrojtura