Primaret: Gazment Halimi shpall zyrtarisht kandidaturën për kryetar bashkie në Patos …

Pas shumë kërkesash nga simpatizantët dhe anëtarët e Partisë Demokratike në degën e Patos-it për të marrë pjesë në garën e Primareve për zgjedhjen e kandidatëve për pushtetin lokal 2023 – Gazment Halimi ka shpallur zyrtarishtë kandidaturën për primaret për zgjedhjen e kandudatit për kryetar bashkie në Patos në zgjedhjet e Majit të vitit 2023.

Postimi i plotë:

Te Nderuar Miq!
Si Anetar i Partise Demokratike te Shqiperise.
Pas kerkesave qe me erdhen nga simpatizant edhe anetar te kesaj force politike, ne lidhje me marrjen pjese ne garen e PRIMAREVE per zgjedhjen e kandidateve per garen elektorale, per pushtetin lokal 2023.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Gare kjo e cila do te zhvillohet edhe ne
PD DEGA PATOS.
Une i neshkruari:Gazment HALIMI
Pranoj te jem ne gare, ne keto PRIMARE!
Duke shpresuar se kthimi tek vlerat, edhe tek vota eshte e vetmja rruge per te qene nje garant ne sherbimin e qytetareve edhe komunitetit ne teresi.
Vota e anetarit edhe simpatizantit, ne Partine Demokratike eshte ajo qe do te vendos, ne kete gare, Partia Demokratike, qendron e hapur perhere, per promovimin e vlerave te Demokracise.
Duke ju falenderuar.
Me respekt Gazment HALIMI.
PATOS.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Itali: Ligji anti-rave, i drejtë, por i shkruar keq – Kjo është arsyeja pse qeveria duhet ta korrigjojë …
Next post Le ta quajmë Javë Zgjedhore …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura