Ironia e Avokatit Goxhaj: Me një poster vrasim 3 Sorra …

Në një shënim të shkurtër avokati Altin Goxhaj ka reklamuar në rrjetet sociale për ndjekësit e tij posterat që po përgatiten për protestën e 12 nëntorit me organizimin Shoqërise Civile e pa kapur nga Soros dhe nën drejtimin e Opozitës të drejtuar nga lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Në shënimin e tij avokati Goxhaj shkruan se posterat do të kenë para dhe mbrapa parrullat e tyre të propozuar nga Fronti i Shpëtimit Kombëtar,ku u dorëzuan për shumëfishim mbi 500 kopje për t’u përdorur në protestën e 12 nëntorit.

Postimi i plotë:

ME NJË POSTER VRASIM 3 SORRA 😀
Posteri para-mbrapa i propozuar nga Fronti i Shpëtimit Kombëtar u dorëzua sot për shtypje në 500 kopje për Protestën e 12 Nëntorit 🙂
P.s.
Ky poster u dorëzua edhe për 7 Korrikun por siç ua kam thënë u sabotua për printim nga Lela i Soros 🙂

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Itali: Kryepeshkopi i Vatikanit fajëson Papa Françeskun për emërimin pro abortit …
Next post Kush ia ka thyer vezët në kokë Edi Ramës..!!!!
error: Ky publikimet jane te mbrojtura