Video: Zgjedhjet/ DeSantis arrin fitoren – Nuk kam filluar ende të luftoj …

Guvernatori i Floridës Ron DeSantis ishte ylli i ndritshëm i Republikanëve natën e zgjedhjeve duke shënuar një fitore historike në fushatën e tij të rizgjedhjes.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Gazetari Neil W. McCabe i One America ishte në festën e fitores së guvernatorit mbrëmë.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Le ta quajmë Javë Zgjedhore …
Next post Analiza: Për të fituar zgjedhjet e polarizuara, Republikanët kanë nevojë për më shumë se kundërshtarë të dobët – Ata kanë nevojë për lidera të fortë …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura