Oficeri i inteligjencës amerikane zbulon se reptilianët kanë një bazë në anën e errët të hënës …

Njerëzimi ka kronikën e një specie enigmatike zvarranikësh për mijëra vjet. Paraardhësit tanë të largët që nuk kishin asnjë kontakt apo komunikim me njëri-tjetrin, ku të gjithë i përshkruanin krijesa pothuajse identike.

Arkeologët kanë zbuluar disa relike të lashta që përshkruajnë një racë të ngjashme me hardhucat në pothuajse çdo kontinent të Tokës.

Legjendat e një race dinake sauriane ekzistojnë në dhjetëra kultura në mbarë botën.

Në kohët moderne, shumica e njerëzve i lidhin këto qenie me teori konspirative të skajshme. Megjithatë, shumë anëtarë shumë të respektuar të komunitetit (përfshirë oficerët e policisë, kontraktorët federalë dhe personelin ushtarak) kanë dalë me dëshmi tronditëse të dorës së parë.

Një person i tillë është një burrë i quajtur William Mills Tompkins. Ajo që ai zbuloi gjatë punës për qeverinë e Shteteve të Bashkuara do ta ndjekë atë për pjesën tjetër të jetës së tij. A Whistleblower is Made William ‘Bill’ Tompkins lindi më 30 maj 1923. Në shkollë të mesme, ai u rekrutua nga përfaqësues të Marinës.

Me t’u bashkuar me forcat e armatosura, ai filloi të ngjitej në gradat, duke u promovuar përfundimisht në Oficer Inteligjence. Ai punoi në objekte të klasifikuara gjatë Luftës së Dytë Botërore. Pas një shkarkimi të nderuar në 1946, Douglas Aircraft Company e punësoi atë për të marrë pjesë në një program sekret që më vonë do të njihej si Majestic 12. Shkencëtarët, udhëheqësit ushtarakë dhe zyrtarët e qeverisë përbënin ekipin konkurrues.

Gjatë gjithë kohës së tij me organizatën e fshehtë, ai hartoi skica për zanatet ndërplanetare të Marinës. Bill ishte një inxhinier i hapësirës ajrore për Programin Saturn dhe ndihmoi në projektimin e mjetit lëshues Apollo. Në mes të lidhjes së tij me NASA-n, veterani i nderuar fitoi një inteligjencë të mahnitshme. Kur astronautët tanë shkelën në Hënë, ata nuk ishin vetëm. Udhëtimi i një baze hëne reptiliane në hapësirë ​​ishte një nga arritjet më të rëndësishme të shoqërisë. Në verën e vitit 1969, mbi 650 milionë qytetarë të mahnitur panë televizorët e tyre ndërsa Neil Armstrong ndërmori hapat e parë të njerëzimit në trupin e huaj qiellor.

Megjithatë, ka shumë më tepër në këtë histori të fshehur nga sektori publik. Para uljes famëkeqe hënore, NASA dërgoi një sondë pa pilot për të mbledhur informacione paraprake. Ata shpejt zbuluan një bazë masive në anën e errët të hënës. Të hutuar, studiuesit vazhduan të mbledhin të dhëna dhe mësuan se një grup jashtëtokësor kishte kolonizuar planetoidin.

Pavarësisht këtyre zbulimeve befasuese, drejtuesit e agjencisë mbetën të vendosur për të kryer misionin e shumëpritur Apollo. Më 20 korrik 1969, raketa u nis nga Qendra Hapësinore Kepi Kenedi me ekuipazhin e saj të etur në tërheqje.

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Shfaqen “Njerëz të Lizard” Tre astronautë ishin në anije: komandanti Neil Armstrong, operatori i modulit Edwin ‘Buzz’ Aldrin dhe piloti Michael Collins. U deshën katër ditë të vështira për të arritur në destinacionin e tyre. Pasi prekën sipërfaqen hënore, burrat psherëtiu të lehtësuar dhe ndjenë një rritje të fortë adrenaline. Historia sapo ishte bërë. Për fat të keq, kjo ngazëllim do të ndalej shumë. Ndërsa tre burrat shikuan nga dritarja, ata vunë re shtatë UFO të mëdhenj të parkuar aty pranë.

Një grup i madh subjektesh rrethuan automjetin e tyre të palëvizshëm. Në buzë të kraterit ishin qindra zvarranikë. Armstrong vlerësoi se krijesat dykëmbëshe qëndronin rreth 9 metra të larta. Ata dukeshin si hibride aligator-njerëz me lëkurë me luspa të ngjashme me një hardhucë. Tompkins i përshkroi reptoidët si të shëmtuar dhe me “fytyra të tmerrshme”. Gjatë lundrimit të monumenteve, ka pasur dy minuta kur kamera dhe transmetimi i radios u ndërprenë plotësisht. Neil Armstrong kaloi në kanalin mjekësor dhe bërtiti: “ata janë këtu … ata janë parkuar në anën e kraterit.

Ata po na shikojnë.” William Tompkins ndau këtë dëshmi të pabesueshme gjatë një interviste me gazetarin Kerry Cassidy në vitin 2017. Edhe pse nuk ishte pulë pranverore, 94-vjeçari i shkathët dhe i mprehtë mendërisht dukej se ishte në gjendje të mirë shëndetësore. Menjëherë pasi foli publikisht, ai vdiq papritur. Rastësi apo jo, një gjë është e sigurt: Bill rrezikoi reputacionin, trashëgiminë dhe ndoshta jetën e tij duke folur hapur. Më e pakta që mund të bëjmë në këmbim është të dëgjojmë me mendje të hapur.

/Stopfake.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Në Panelin e Forumit Ekonomik Botëror – John Kerry thotë se strategjia e klimës është “modeluar” për përhapjen e vaksinës Covid …
Next post Institutet Kombëtare të Shëndetësisë korrigjojnë gënjeshtrat e Fauci në lidhje me financimin e kërkimit të fitimit të funksionit në Wuhan …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura