VIDEO/ Pastori Akil Pano dhe koalicioni “Pro Familjes” fiton gjyqin: Sot fitoi Mami dhe Babi kunder Prindi 1 dhe Prindi 2 …

Nga Pastor Akil Pano –

Gjyqi u fitua!

Sot fitoi familja!

Sot fitoi Mami dhe Babi kunder Prindi 1 dhe Prindi 2.

Sot fitoi liria e Fjales, e Ndergjegjes dhe e Besimit!

Sot fituan te gjithe Shqiptaret qe besojne ne ZOT, FAMILJE & KOMB.

Lavdia i takon Zotit 🙏🏻

Linda Pano Av Altin Goxhaj Erald Aga

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/stopfake.al/
Abonohuni në kanalin tonë në Rumble:
https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”
/Stopfake.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Mësime nga Sri Lanka: Zhvillim i gjelbër, elastik dhe gjithëpërfshirës …
Next post Ja si Hitleri pezullonte të drejtën e privatësisë së postës dhe telefonit …
error: Ky publikimet jane te mbrojtura