Kush ishte në të vërtetë Gonxhe Bojaxhi, ose sic e quanin ndryshe (Nënë Tereza) …

“Janë disa informacione që po qarkullojne në rrjetet sociale dhe kjo ka s’jelle diskutime, dhe për të kuptuar edhe me shume rreth “Nënë Terezës” për të cilen ndryshe është treguar dhe ndryshe po flitet, ne po ri’sjellim shkrimin që tregon se kush është Gonxhe Bojaxhi ose sic e kanë pagëzuar ata të Vatikanit, (Nënë Tereza).

Vallë janë të vërteta të gjitha këto fakte që fliten për të? Ku ka zë s’është pa gjë thotë Populli.

Lexoni disa fakte rreth saj:

 1. Nënë Tereza drejtonte një nga grupet më të mëdha të trafikimit të qenieve njerëzore në botë, duke fituar miliona dollarë për përdorim personal.
  Tregtia e Hueman do të thotë trafik seksual dhe po, trafik seksual shumë fitimprurës i fëmijëve, që ajo fitoi për kubalistët.
 2. Nënë Tereza vdiq me miliona dollarë në llogaritë offshore.
  Paratë e dhuruara për bamirësinë e saj.
  Paratë e fituara nga aktivitetet e saj kriminale.
  Paratë që nuk u jepen të varfërve të sëmurë të uritur
  nga kjo “motër” e pazot.
 3. Nënë Tereza ishte e pamëshirshme në trajtimin e të varfërve. Duke ecur me fëmijë që vdisnin në rrugë duke kërkuar martirizimin, varfërinë,
 4. Shumë prej atyre që bëjnë vullnetarë për bamirësitë e saj e panë personalitetin e saj të zemëruar, armiqësor, të ftohtë, të urryer dhe të paepur. Ata e gjetën atë të pistë, kontrolluese dhe mizore.
 5. Anjezë Gonxhe Bojaxhiu ka lindur në vitin 1910 si fëmijë biologjik mashkull. Ky fëmijë ishte përgatitur si një grua, që u hodh në rolin e Nënë Terezës. Anija që grabiti të varfërit, u përpoq në qarqet shoqërore me të pasurit e errët, vdiq në një pasuri të madhe dhe u shtir si një grua për të drejtuar me zgjuarsi qafën e trafikantëve të qenieve njerëzore, duke ushqyer Kabalin një sasi të pafundme ushqimi për njerëzit.
 6. Thuhet se At Tereza ishte babai biologjik i Dr. Fauci, njeriu që dëshiron të shqetësojë botën me kodimin gjenetik, nanoteknologjinë dhe ndryshimin e jetës sintetike njerëzore, edhe nëse është gjenocid masiv fitimprurës.
  Do të ishte edhe më mirë në realitet.
 7. Për këtë parazit kam shkruar disa herë.
  Çdo artikull është shqyer. Pyes veten pse.
 8. Nënë Tereza, “marrësja e çmimit Nobel për Paqen” dhe “shenjtore”, reflekton se në këtë botë shpërblehen veprimet e shëmtuara, të urryera dhe ata që i shërbejnë dashurisë, mirësisë dhe bamirësisë trajtohen si marrëzi për t’u çuar në kaos
  dhe dënime.
  Pse?
  Nëse kjo është vërtet bota e Zotit, pse një prej trafikantëve më pjellorë të njerëzve në botë (shumë që trafikojnë fëmijë për qëllime seksuale, tortura dhe viktima të adrenokromit) do t’i jepej një shenjtor?
  Po krijesat si John Bo aliy, i cili supozohej të “shpëtonte dhjetëra mijëra jetë njerëzore”, të shëronte të sëmurët, të varfërit, vetëm për të zbuluar se ai përdhunonte, rriti gra, shiste fëmijët e tyre dhe për shumë vite trafikonte njerëz duke vrarë gra pas 10 vitesh skllavëri! Milioner i pasuruar nga raca e tij, i cili, FYI, u lirua nga burgu në Brazil ndërsa flasim.
  Si mund të mendojmë të debatojmë në emër të këtyre lojtarëve globalë që fshehin faktin se kjo botë është një qendër internimi për njerëzit dhe mbarështimin e kafshëve. Disa nga këto krijesa ku’baal na argëtojnë me filma, televizion, muzikë, sport, etj. , për të larguar mendjen tonë nga mendja paralizuese e kënaqësisë, në mënyrë që të mos e kuptojmë se ku jemi në të vërtetë.
  Të tjerat po zbatohen për të na “sunduar” dhe për t’iu bindur sistemit ligjor të të drejtave të tyre të zeza.
  Të tjerët janë këtu për të na “edukuar” me njohuri të rreme, ndërsa të tjerët janë këtu për të na udhëhequr përmes feve, traditave dhe kulteve të rreme duke na fokusuar në iluzione në vend që të njohim botën abuzive të mbarështimit njerëzor: strehimi
  të ardhurat tona, puna jonë, emocionet tona, gjaku ynë, trupi ynë, mendjet tona, krijimtaria jonë, seksualiteti ynë, fëmijët tanë
  Nëna/babai Tereza, djali i saj/e tij Fauci dhe të gjithë të tjerët drejtojnë këtë njësi burgu, këtë fabrikë bujqësore siç e shohin të arsyeshme.
  Ne duhet të ndalojmë të debatojmë për gjëra të vogla, sepse debati midis të kuqes dhe blusë, kryqit dhe yllit të Davidit, ngjyrës së lëkurës, gjinisë, orientimit seksual, tokës së sheshtë/rrumbullakët, kufijve, biblave, yjeve dhe udhëtimit në kohë, këto bisha po na ofrojnë jetën dhe shpirtrat për të festuar dhe për t’u ndalur veçanërisht përmes gjeoinxhinierisë, mashtrimit të kockave dhe sistemit 5g / skylink.
  Me këtë mashtrim të bezdisshëm, a nuk është koha për të studiuar shpejt dhe ndoshta për të arritur hapin?
  A nuk do ta bënim këtë nëse përbindëshat dhe minjtë do të na sulmonin nga kanalet dhe qielli?
  A nuk do t’i shihnim fëmijët tanë të garojnë ose të zvarriten rrugëve në gropa nëntokësore për të ngrënë darkë?
  E megjithatë kjo po ndodh PAK, por kaq fshehtas, kaq delikate, por kaq thellë dhe këtu jemi ulur në divanet tona ose në tavolinat tona duke mos bërë asgjë të rëndësishme për t’u ngritur.
  Kjo gjë patetike me të cilën jemi dashuruar ne si shenjtorë është një mashtrim dhe një shembull i çdo gjëje tmerrësisht të keqe në këtë botë tragjikisht të ligë dhe djallëzore.
  Raven, i cili nuk do t’i argumentojë këto pika ose nuk do të bëjë më shumë punë për të ofruar lidhje që njerëzit nuk do t’i përdorin. Ato ditë kanë mbaruar për mua. Nëse doni të dini më shumë, shkoni të merrni informacione vetë. ” – Huazuar nga: Jacek Olender
  Ajo ishte gjithashtu në tregtinë e armëve. Kalorësi i Urdhrit Maltez, ish-ministri ynë i shëndetësisë, Lukasz Szumowski, e njihte mirë atë. Ky nga respiratorët e zhdukur dhe tregtarët e armëve të përmendura.✍️

Ndajeni këtë artikull tek miqtë tuaj:

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/stopfake.al/
Abonohuni në kanalin tonë në Rumble: https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm” /Stopfake.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Akuza shumë të rënda nga eksperti epidemiolog skocez ndaj BBC English – Dalin të gjitha gënjeshtrat për Covid …
Next post Studimi nga luminari kanadez: “Turbo-kanceri i induktuar nga vaksinat” – “Çfarë do ndodh me qelizat”…
error: Ky publikimet jane te mbrojtura